Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Frans Baaijens 1896-1970
Vijver Park Sonsbeek Arnhem
Afmeting doek 40 x 50 cm
Ingelijst mooie oude eiken lijst
Redelijke conditie ( kleine beschadiging zie foto 4 )
Wordt aangetekend verzonden met Post NL
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 30-3-2018 om 22:51 |
Eindtijd | 6-4-2018 om 22:51 |