Frans Manders - B9642 - Gezicht op de watertoren van Son en Breugel

Frans Manders - B9642 - Gezicht op de watertoren van Son en Breugel kopen? Bied vanaf 200!
Frans Manders - B9642 - Gezicht op de watertoren van Son en Breugel kopen? Bied vanaf 200!Frans Manders - B9642 - Gezicht op de watertoren van Son en Breugel kopen? Bied vanaf 200!
  • Frans Manders (1939)
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen27.5 cm x 37.5 cm (h x b)
Lijst46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Frans Manders, Gezicht op de watertoren van Son en Breugel, olie op board, boardmaat: 27,5 x 37,5 cm, lijstmaat: 46 x 56 cm.

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

Barstjes in het paneel, verder vergeelde vernis en oppervlaktevuil, lijst: slijtschade door de tijd, oppervlaktevuil

Frans Manders (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (114)
56 cm
46 cm
37.5 cm
27.5 cm
Starttijd:27-09-2022 om 13:16
Eindtijd:06-10-2022 om 21:33
Openingsbod € 200
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier