Wordt aangetekend verstuurd. Foto s maken deel uit van de beschrijving.
Sfeervolle impressie van een dorp in Limburg.
François Hubertus Cornelis Ronda ( Frans ), werd in 1899 in Maastricht geboren. Hier woonde en werkte hij ook tot aan zijn overlijden in 1976. Ronda was een leerling van de Kunstnijverheidsschool in Maastricht . Hij maakte een studiereis naar Frankrijk waar hij het Franse landschap ontdekte. Terug in Nederland legde hij zich toe op landschappen, havengezichten en stadsgezichten in een expressionistische stijl. Hij schilderde, tekende, aquarelleerde en maakte ook houtgravures.
Frans Ronda was lid van het Algemeen Katholiek Kunstenaars Verbond “A.K.K.V.”. Werk van Frans Ronda is o.a. opgenomen in de Rijks collectie.
Bron; RKD
Redelijk
Het werk heeft wat lichte craquelé en een kleine restauratie
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruinen, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,00
Naar België
€ 30,00
€ 40,00
Europese Unie
€ 40,00