Imposante, kleurrijke zeefdruk door Jan Cremer Voorstelling van Altai, een Mongolisch gebergte Gelijst, beeldmaat 114x78, lijstmaat 140x105 Gesigneerd en gedateerd rechtsonder: 'Cremer '88' Genummerd linksonder: '48/250' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Goed
Het passepartout rondom de zeefdruk is wat aangeslagen en verdient het om vervangen te worden.
Ivm het formaat van het werk, dient het te worden opgehaald in Oegstgeest door de koper, danwel door een koerier.
koeriersdienst