Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel - Verkocht

Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel kopen? Bied vanaf 35!
Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel kopen? Bied vanaf 35!Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel kopen? Bied vanaf 35!Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel kopen? Bied vanaf 35!Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel kopen? Bied vanaf 35!
  • Frans Steginga (1953)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen7 cm x 14 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een gesigneerd beeldje dat in prachtige staat verkeert.

De totale hoogte is 7 cm en de totale breedte 14 cm.

Is gesigneerd op de achterkant - zie foto.

ZIE OOK MIJN ANDERE BRONZEN BEELDJES DIE IK TE KOOP AANBIED EN BESPAAR ZO OP VERZENDKOSTEN.

Frans Steginga (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

819 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
14
7
3
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:03-08-2019 om 17:42
Eindtijd:06-08-2019 om 19:05
MoniqueLouise
06 aug. / 17:07
€ 35