Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel - Verkocht

Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel kopen? Bied vanaf 35!
Beeld / Object

Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel kopen? Bied vanaf 35!Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel kopen? Bied vanaf 35!Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel kopen? Bied vanaf 35!Frans Steginga - Prachtig beeldje "Samen de zaak van de grond tillen " - op plexiglas sokkel kopen? Bied vanaf 35!
  • Frans Steginga (1953)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen7 x 14 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een gesigneerd beeldje dat in prachtige staat verkeert.

De totale hoogte is 7 cm en de totale breedte 14 cm.

Is gesigneerd op de achterkant - zie foto.

ZIE OOK MIJN ANDERE BRONZEN BEELDJES DIE IK TE KOOP AANBIED EN BESPAAR ZO OP VERZENDKOSTEN.
Binnen Nederland € 8,60

ObjectlocatieTilburg,  Nederland
Starttijd3-8-2019 om 17:42
Eindtijd6-8-2019 om 19:05