Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 52 cm (h x b) |
Incl. lijst | 89 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 85 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-niklaas, België |
Objectlocatie | Sint-Niklaas, België |
Starttijd | 18-1-2023 om 15:56 |
Eindtijd | 1-2-2023 om 19:07 |