Marc Chagall - 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
Karel Gomes - Dame, expressief in beweging
Anton Heyboer - Gemengde techniek op doek - Oermoeder - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!
Drager | Paneel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 158.5 x 41.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Goed, met wat verfverlies. | |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 12-10-2022 om 17:00 |
Eindtijd | 9-11-2022 om 22:55 |