Frits van Eeden - Grote (Houtskool)tekening van 2 liggende Lynxen - gesigneerd - Verkocht

Frits van Eeden - Grote (Houtskool)tekening van 2 liggende Lynxen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Frits van Eeden - Grote (Houtskool)tekening van 2 liggende Lynxen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Grote (Houtskool)tekening van 2 liggende Lynxen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Grote (Houtskool)tekening van 2 liggende Lynxen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Grote (Houtskool)tekening van 2 liggende Lynxen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Grote (Houtskool)tekening van 2 liggende Lynxen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Frits van Eeden - Grote (Houtskool)tekening van 2 liggende Lynxen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Frits van Eeden (1944)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • De in Tilburg geboren kunstenaar Frits van Eeden (1944) is opgegroeid in Den Haag. Hij volgde zijn beroepsopleiding in Den Haag en Amsterdam. Na 3 jaar in London gewerkt te hebben vertrok hij naar de Verenigde Staten en na een 'Best of Show' kreeg hij een parttime baan aangeboden door het Brevard Art Centre and Museum in Melbourne, Florida. De eerste prijs was een solotentoonstelling in het museum en een job als leraar aan de academie.

    Hij werd werkend lid van Pulchri Studio in 1966 (Haagse kunstenaarsvereniging). Hij is nog steeds werkzaam als schilder en beeldhouwer. Door het beeldhouwen heeft ook zijn schilderwerk een driedimensionale invloed en is zeer duidelijk herkenbaar. Zijn werken zijn op veel binnen- en buitenlandse tentoonstellingen te zien geweest (Verenigde Staten, Singapore, Engeland, St. Tropez, Duitsland).

weinig zichtbare onregelmatigheden. papier heeft wat randschade. Kan op verzoek tegen kostprijs in passe partout en/of lijst naar keuze worden geplaatst .

Frits van Eeden (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-08-2020 om 22:01
Eindtijd:06-09-2020 om 21:22
Biedingen (4)
CarolienGiesen
06 sep. / 18:19
€ 25
nelleke1958
06 sep. / 17:16
€ 20
CarolienGiesen
06 sep. / 17:16
€ 15
nelleke1958
29 aug. / 14:26
€ 10