Gena - Abstract Light - Verkocht

Gena - Abstract Light kopen? Bied vanaf 250!

Gena - Abstract Light kopen? Bied vanaf 250!Gena - Abstract Light kopen? Bied vanaf 250!Gena - Abstract Light kopen? Bied vanaf 250!Gena - Abstract Light kopen? Bied vanaf 250!Gena - Abstract Light kopen? Bied vanaf 250!Gena - Abstract Light kopen? Bied vanaf 250!Gena - Abstract Light kopen? Bied vanaf 250!
  • Gena (1982)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2021
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf Amsterdam op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig -direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat 70x140cm3D
Origineel Schilderij 3D
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 11,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Gena (1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  Gena
154 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
140 cm
70 cm

ObjectlocatieHengelo,  Nederland
Starttijd30-6-2021 om 6:38
Eindtijd3-7-2021 om 20:34