Gena - New Life - Verkocht

Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Gena
FA. (18)

251 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Gena (1982)
Jaartal2021
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf Amsterdam op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig -direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat 70x140cm3D

Origineel Schilderij 3D

Gena (1982)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  Gena
FA. (18)

251 verkochte items
140 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-02-2021 om 03:54
Eindtijd:14-02-2021 om 16:59
mederoos
14 feb. / 15:50
€ 300