George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst - Verkocht

George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!
  • George Tielens (1888-1950)
Type kunstwerkSchilderij
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst59 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mix Bre 60
George Tielens
Bloemen in vaas
Olieverf op Doek
45 x 35 cm
59 x 49 cm
Lijst is gedateerd en beschadigd

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,99

George Tielens (1888-1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  daanj
143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
49 cm
59 cm
35 cm
45 cm