George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst - Verkocht

George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!
George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!George Tielens - Bloemen in vaas - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!
  • George Tielens (1888-1950)
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
Lijst59 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mix Bre 60
George Tielens
Bloemen in vaas
Olieverf op Doek
45 x 35 cm
59 x 49 cm
Lijst is gedateerd en beschadigd

George Tielens (1888-1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28 )

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
49 cm
59 cm
35 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 228,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-12-2020 om 16:06
Eindtijd:29-12-2020 om 22:22
tanja_antonis
28 dec. / 20:50
€ 199