Ger Dekkers - Ger Dekkers litho/zeefdruk Brouwersdam and horizon - Verkocht

Ger Dekkers  litho/zeefdruk  Brouwersdam and horizon kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ger Dekkers  litho/zeefdruk  Brouwersdam and horizon kopen? Bied vanaf 1!Ger Dekkers  litho/zeefdruk  Brouwersdam and horizon kopen? Bied vanaf 1!Ger Dekkers  litho/zeefdruk  Brouwersdam and horizon kopen? Bied vanaf 1!Ger Dekkers  litho/zeefdruk  Brouwersdam and horizon kopen? Bied vanaf 1!Ger Dekkers  litho/zeefdruk  Brouwersdam and horizon kopen? Bied vanaf 1!
  • Ger Dekkers (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ger Dekkers

Litho of zeefdruk

Klein vlekje, zie foto s

Met  lijst ca 60 x 40 cm.

Gesigneerd

Starttijd14-6-2016 om 11:30
Eindtijd19-6-2016 om 11:30
Biedingen (14)