Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 - Verkocht

Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 kopen? Bied vanaf 200!
Tekening / Aquarel

Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 kopen? Bied vanaf 200!Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 kopen? Bied vanaf 200!Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 kopen? Bied vanaf 200!Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 kopen? Bied vanaf 200!
  • Gerard Bergman (1899-1980)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1938
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 61 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige aquarel met potlood van Bergman (info zie laatste foto). Voorzien van nieuwe lijst en passe partout. Lijst met plexiglas ivm opsturen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 35,00

Gerard Bergman (1899-1980)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Depot_Leerdam
68 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
70 cm
50 cm
61 cm
22 cm

ObjectlocatieLeerdam,  Nederland
Starttijd18-11-2021 om 10:53
Eindtijd28-11-2021 om 20:46