Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Aquarel |
Drager | Karton |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
passepartouts zijn aan randen enigszins verkleurd. De twee aquarellen zijn elk 9 x 9 cm. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||||||||||
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 21-5-2022 om 16:05 |
Eindtijd | 23-10-2022 om 15:14 |