Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd - Verkocht

Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Gerard Schaperkotter (1914-2006)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Gerard Schäperkötter (1914-2008).
  • Het werk van Schäperkötter kenmerkt zich door de afwisseling van lyrische abstractie en krachtig kleurgebruik en is geïnspireerd door het expressionisme van onder meer de Cobra beweging en de Ecole de Paris. Zijn werk is tentoongesteld in vele musea en galeries in binnen- en buitenland en bevindt zich in de collecties van onder andere het Cobra Museum, Museum Henriette Polak en Museum van Bommel van Dam.

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Dit item is verkocht voor 70,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-02-2020 om 19:08
Eindtijd:06-03-2020 om 22:20
Biedingen (9)
LidaF
06 mrt. / 12:15
€ 61
gregorydeharlez
06 mrt. / 12:15
€ 51
LidaF
06 mrt. / 12:15
€ 50
gregorydeharlez
06 mrt. / 08:31
€ 45
LidaF
06 mrt. / 08:31
€ 40
LidaF
05 mrt. / 13:26
€ 25
Eleo
05 mrt. / 13:26
€ 20
LidaF
26 feb. / 00:15
€ 15
Braamberg
21 feb. / 20:28
€ 10