Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd - Verkocht

Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Gerard Schaperkotter - twee lyrisch Abstracte expressionistische Aquarellen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Gerard Schaperkotter (1914-2006)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Gerard Schäperkötter (1914-2008).
  • Het werk van Schäperkötter kenmerkt zich door de afwisseling van lyrische abstractie en krachtig kleurgebruik en is geïnspireerd door het expressionisme van onder meer de Cobra beweging en de Ecole de Paris. Zijn werk is tentoongesteld in vele musea en galeries in binnen- en buitenland en bevindt zich in de collecties van onder andere het Cobra Museum, Museum Henriette Polak en Museum van Bommel van Dam.
weinig zichtbare onregelmatigheden.
Binnen Nederland € 7,00

Gerard Schaperkotter (1914-2006)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (108)
22 cm
13 cm