Gerard Sluijter - Houtsnede

Gerard Sluijter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!

Gerard Sluijter - Houtsnede

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerard Sluijter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!Gerard Sluijter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!Gerard Sluijter - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4940 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)
  • Gerard Sluijter (1901-1985)
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede van Gerard Sluijter. Afmetingen blad: H37.5 x b32.5cm. Afmetingen voorstelling: H26.5 x b23cm. Het werk is links onder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Het werk zit op papier geplakt, de hoeken zijn licht beschadigd.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-04-2020 om 21:07
Eindtijd:10-04-2020 om 20:21

Liesroy1964
10 apr. / 06:40
€ 35