Mooie ets/aquatint van Gerd van Dulmen. Uitgebracht bij van Prent 190
Titel: Wespen
Nummer: 17/190
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
Afmetingen beeld: 54 cm x 42 cm (blad 77 cm x 56 cm)
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.