Gerrit Willem Knap - Gebouw aan de water - Verkocht

Gerrit Willem Knap - Gebouw aan de water kopen? Bied vanaf 200!

Gerrit Willem Knap - Gebouw aan de water kopen? Bied vanaf 200!Gerrit Willem Knap - Gebouw aan de water kopen? Bied vanaf 200!Gerrit Willem Knap - Gebouw aan de water kopen? Bied vanaf 200!
  • Gerrit Willem Knap (1873-1931)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Gouache
Drager Papier
Stijl Realistisch
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gebouw aan water met boot

Gerrit Willem Knap (1873-1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Flodderfleur
Lid sinds 2022
0 verkochte items
51 cm
43 cm
37 cm
27 cm