Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli - Verkocht

Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!
Design

Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!
  • Giancarlo Piretti (1940)
Type kunstwerkDesign
Jaartal1972
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen170 x 40 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Retro design uitklapbare kapstok met parapluhouders. Kleur gebroken wit. Zware voet, dus zeer stabiel. Alleen af te halen in Utrecht.
In goede gebruikte staat gezien de leeftijd. Kleine beschadiging halverwege de kapstok.

Giancarlo Piretti (1940)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  kunstmest
143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
40 cm
170 cm