Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli - Verkocht

Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!
Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!Giancarlo Piretti - Kapstok 'Planta' voor Anonyma Castelli kopen? Bied vanaf 60!
  • Giancarlo Piretti (1940)
TypeDesign
Jaartal1972
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen170 cm x 40 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Retro design uitklapbare kapstok met parapluhouders. Kleur gebroken wit. Zware voet, dus zeer stabiel. Alleen af te halen in Utrecht.

In goede gebruikte staat gezien de leeftijd. Kleine beschadiging halverwege de kapstok.

Giancarlo Piretti (1940)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
40 cm
170 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:24-11-2018 om 23:33
Eindtijd:01-12-2018 om 22:43
IPV
01 dec. / 15:02
€ 60