Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 1972 |
Stijl | Sixties/Plastic Age |
Afmetingen | 170 x 40 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
In goede gebruikte staat gezien de leeftijd. Kleine beschadiging halverwege de kapstok. | |