Guillaume Bijl - "Stemhokkenmuseum" - offsetprint - Verkocht

Guillaume Bijl - "Stemhokkenmuseum" - offsetprint kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Guillaume Bijl - "Stemhokkenmuseum" - offsetprint kopen? Bied vanaf 80!Guillaume Bijl - "Stemhokkenmuseum" - offsetprint kopen? Bied vanaf 80!Guillaume Bijl - "Stemhokkenmuseum" - offsetprint kopen? Bied vanaf 80!Guillaume Bijl - "Stemhokkenmuseum" - offsetprint kopen? Bied vanaf 80!Guillaume Bijl - "Stemhokkenmuseum" - offsetprint kopen? Bied vanaf 80!
  • Guillaume Bijl (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Offset
Drager Papier
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 75 exemplaren
BIJL Guillaume
"Stemhokkenmuseum"
Ofsettprint
getekend en genummerd op keerzijde 44/75
Afmetingen blad : 50 x 71 cm
Uitgegeven door Gallery Ronny Van de Velde, Antwerpen - Museum to Scale
Zit nog in originele omslagmap
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-eloois-vijve, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 11,50

Guillaume Bijl (1946)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  vlart
Lid sinds 2020
17 verkochte items
71 cm
50 cm