Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Han Cornelis Bronkhorst - Aardewerken Kraagvaas
In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde met de hand gemerkt.
Afmetingen; 17,5 cm hoog en max. 15,5 cm in diameter (bovenzijde)
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 12-6-2018 om 23:07 |
Eindtijd | 17-6-2018 om 19:43 |