Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Peter de Ru - Introvert Portret
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 14 x 24 cm (h x b) |
Passe-partout | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150/200 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
ets is in nieuwstaat, verpakt in cellofaan. Het boek is in gebruikte maar goede staat. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.