Hannes D'Haese - Just having fun - Verkocht

Hannes D'Haese - Just having fun kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Hannes D'Haese - Just having fun kopen? Bied vanaf 100!Hannes D'Haese - Just having fun kopen? Bied vanaf 100!Hannes D'Haese - Just having fun kopen? Bied vanaf 100!Hannes D'Haese - Just having fun kopen? Bied vanaf 100!Hannes D'Haese - Just having fun kopen? Bied vanaf 100!
  • Hannes D'Haese (1965)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2022
Techniek Gemengde Druktechniek
Drager Textiel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Hannes D'Haese - Just having fun
Mixed media
Print op doek
Handgeschreven tekst
Handgesigneerd
Met echtheidscertificaat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stekene, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 26,50

Hannes D'Haese (1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Junta
54 verkochte items
110 cm
80 cm