Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Kunstenaar Hans Abbing
Techniek± Tekening
ingelijst+ ja met houten lijst
gesigneerd gesigneerd met de hand
maten± 73 x 73 cm
in prima staat
Starttijd | 9-10-2013 om 10:41 |
Eindtijd | 16-10-2013 om 10:41 |