Hans Coumans: kleurenlitho, zonder titel - Verkocht

Hans Coumans: kleurenlitho, zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  pleuntje

24 verkochte items
  • Hans Coumans (1943-1986)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmeting: 65x50cm

Conditie: als nieuw

Nooit ingelijst geweest

197, Prent 190 genummer 44/190

werken van hem worden zelden aangeboden

Hans Coumans (1943-1986)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  pleuntje

24 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:09-02-2018 om 16:04
Eindtijd:16-02-2018 om 21:04
Rikkie
16 feb. / 20:46
€ 25