Hans Coumans - Hans Coumans: kleurenlitho, zonder titel - Verkocht

Hans Coumans: kleurenlitho, zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Coumans (1943-1986)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmeting: 65x50cm

Conditie: als nieuw

Nooit ingelijst geweest

197, Prent 190 genummer 44/190

werken van hem worden zelden aangeboden

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Akersloot, Nederland

ObjectlocatieAkersloot,  Nederland
Starttijd9-2-2018 om 16:04
Eindtijd16-2-2018 om 21:04