Hans Paus - The Green Field 1 en 2 - Verkocht

Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  666knarf

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Hans Paus (1959)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

2 landschap afbeeldingen
gedrukt op Magiclee Torino Canvas 374 grams

beide  gesigneerd

Giclee van The Green Field 1 en 2 uit een serie van /95 ook daarvan 1 en 2

Hans Paus (1959)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  666knarf

Lid sinds 2020
1 verkochte items
90 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-06-2020 om 13:12
Eindtijd:21-06-2020 om 19:44
Hagen1969
21 jun. / 19:37
€ 150