Hans Paus - The Green Field 1 en 2 - Verkocht

Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!

Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!Hans Paus - The Green Field 1 en 2 kopen? Bied vanaf 150!
  • Hans Paus (1959)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

2 landschap afbeeldingen
gedrukt op Magiclee Torino Canvas 374 grams

beide  gesigneerd
Giclee van The Green Field 1 en 2 uit een serie van /95 ook daarvan 1 en 2
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland

Hans Paus (1959)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  666knarf
Lid sinds 2020
0 verkochte items
90 cm
90 cm

ObjectlocatieAmersfoort,  Nederland
Starttijd9-6-2020 om 13:12
Eindtijd21-6-2020 om 19:44