Hans-Peter Feldmann - Zonder titel - Verkocht

Hans-Peter Feldmann - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans-Peter Feldmann (1941)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
OplageOplage: 300 ex.
Hans Peter Feldmann
Offsetlitho
Uitgegeven speciaal ter gelegenheid van de tentoonstelling van Hans Peter Feldmann bij
XX Multiple Galerie
Editie oplage: 300 ex.
Uitgever; XX MULTIPLE GALERIE / STICHTING bLANCO.
Stichting Blanco is een onderdeel van xx multiple galerie
Bedoeld ongesigneerd.
Hans Peter Feldmann signeert zijn werk nooit
Binnen Nederland € 11,00

Hans-Peter Feldmann (1941)

Duits Duits

Geplaatst door  Renee
937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
41 cm
63 cm

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd16-7-2018 om 8:29
Eindtijd22-7-2018 om 21:23
Biedingen (7)