Kleuren monotype met potlood gesigneerd, gedateerd '84 en getiteld
door : Hans van Norden (1915-2011)
afmeting (beide) : 18 x 21 cm ( op blad 28.5 x 38 cm ) conditie : uitstekend, zeer ruime marges, verso blank
Hans van Norden (1915-2011) was een Nederlands schilder, monumentaal kunstenaar en academiedocent. Hij werd er opgeleid aan de Rijksakademie van beeldende kunsten als leerling van onder anderen Johannes Hendricus Jurres en Heinrich Campendonk.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 22,00