FA. (6)

Harrie Gerritz - Geblokte toren

Harrie Gerritz - Geblokte toren kopen? Bied vanaf 95!
Harrie Gerritz - Geblokte toren kopen? Bied vanaf 95!Harrie Gerritz - Geblokte toren kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1063)
  • Harrie Gerritz (1940)
Jaartal1995
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40 exemplaren

Mooie ets met aquatint van Harrie Gerritz in nieuwstaat.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen  Rotor onze schatkamer in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
50 cm
65 cm
Starttijd:28-01-2022 om 19:28
Eindtijd:11-02-2022 om 22:54
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland