Sfeervolle afbeelding door de Groningse kunstenares Heleen van der Tuin (1945). Achter glas ingelijst in een eenvoudige houten lijst. Rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd.
Vanwege de kwetsbaarheid (glas) wordt het werk niet verzonden. Het kan worden opgehaald in Oldenzaal. Niet bieden als het werk niet opgehaald kan worden!
Goed
Geen beschadigingen. Het werk kan meteen aan de muur.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland