Helena van der Kraan - VISTA - Verkocht

Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

  • Helena van der Kraan (1940-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen43 x 62 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Helena van der Kraan
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling bij xx multiple galerie
Oplage: 300 EXEMPLAREN
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Helena van der Kraan (1940-2020)

Nederlands NederlandsTsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
62 cm
43 cm