Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst - Verkocht

Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Tekening / Aquarel

Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Hen Euverman (1918-1994)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
3 G1
Henny Euverman
Dame naakt - poserend hurkend
Aquarel
42 x 60 cm
64 x 82 cm
Herkomst: Peter van den Braken Centrum te Sterksel

Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending van het kunstwerk is alleen mogelijk in overleg. Gratis ophalen mogelijk in Breda of in overleg in Amsterdam. Voor meer informatie of een vraag kunt u altijd een bericht sturen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda, Nederland

Hen Euverman (1918-1994)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  daanj
141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
82 cm
64 cm
60 cm
42 cm

ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd28-12-2021 om 19:24
Eindtijd3-1-2022 om 14:18