Hen Euverman - Stilleven fleurig boeket in vaas - Aquarel, Ingelijst - Verkocht

Hen Euverman - Stilleven fleurig boeket in vaas - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!
Tekening / Aquarel

Hen Euverman - Stilleven fleurig boeket in vaas - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!Hen Euverman - Stilleven fleurig boeket in vaas - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!Hen Euverman - Stilleven fleurig boeket in vaas - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!Hen Euverman - Stilleven fleurig boeket in vaas - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!Hen Euverman - Stilleven fleurig boeket in vaas - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!Hen Euverman - Stilleven fleurig boeket in vaas - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 110!
  • Hen Euverman (1918-1994)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
38 G1
Henny Euverman
Stilleven fleurig boeket in vaas
60 x 45 cm
81 x 61 cm
Herkomst: Peter van den Braken Centrum te Sterksel

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam of breda, Nederland

Hen Euverman (1918-1994)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  daanj
143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
61 cm
81 cm
45 cm
60 cm

ObjectlocatieAmsterdam of Breda,  Nederland
Starttijd2-4-2021 om 13:31
Eindtijd10-4-2021 om 21:58