Hendrik de Laat - Ets Coudewater bij Rosmalen - Verkocht

Hendrik de Laat - Ets Coudewater bij Rosmalen kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hendrik de Laat - Ets Coudewater bij Rosmalen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik de Laat - Ets Coudewater bij Rosmalen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik de Laat - Ets Coudewater bij Rosmalen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik de Laat - Ets Coudewater bij Rosmalen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik de Laat - Ets Coudewater bij Rosmalen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik de Laat - Ets Coudewater bij Rosmalen kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Vendere

8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Hendrik de Laat (1900-1980)
TechniekEts
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets Coudewater bij Rosmalen

Beeldmaat 18.5 cm × 28 cm, papiermaat 24.5 cm × 35.5 cm
Gesigneerd in potlood rechtsonder: Hendrik de Laat
Getiteld in potlood linksonder: Coudewater

Hendricus Antonius Josephus Maria de Laat, geboren op 2 januari 1900 en overleden 22 april 1980 te 's-Hertogenbosch.

Hij woonde en werkte in deze stad. Hij kreeg teken- en schilderlessen van o.a. Frans Kops, Piet Slager jr., André Verhorst en Frans Slager.

Hendrik de Laat is autodidact in zijn zwart-wit- en kleuretsen en heeft hierdoor grote bekendheid verkregen. Hij is 5 jaar kunstcriticus van het Noord-Brabantsdagblad "Het Huisgezin" geweest.

In 1970 is hij door het gemeentebestuur van 's-Hertogenbosch onderscheiden met de zilveren Jeroen Bosch­penning. Het Provinciaal Genootschap van Kunsten en Wetenschappen in Noord-Brabant heeft in het Prentenkabinet 86 etsen en tekeningen opgenomen. Ook de gemeente 's-Hertogenbosch en het Stedelijk Museum in Amsterdam hebben een aantal werken in bezit.

Wordt aangetekend, verzekerd en goed verpakt verzonden. Gegarandeerd veilige verzending.
Bij aankoop van meerdere kavels worden de verzendkosten aangepast en krijgt u de te veel betaalde kosten terugbetaald.

Losbladig, in goede staat zie foto's

Hendrik de Laat (1900-1980)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Vendere

8 verkochte items
28 cm
18.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-06-2022 om 21:46
Eindtijd:19-06-2022 om 22:28
SvH073
14 jun. / 13:15
€ 20