Ik bied u een bijzondere ets aan van de Bossche Kunstenaar Hendrik de Laat.
In 1936 maakte hij deze zeer grote ets (met lijst 92x75 cm) in een zeer gelimiteerde oplage van 25 stuks. Dit is nummer 6. De ets is in zeer goede conditie en ingelijst in een passende, klassieke lijst.
Het glas van de lijst reflecteert. De "vouwen" op de foto's zijn reflecties van ons plafond. Dit zit niet in de ets. Deze is geheel vlak.
De foto's zijn integraal onderdeel van de omschrijving. Extra foto's kunnen altijd worden gezonden op uw verzoek. Deze ets wordt NIET verzonden gezien de grootte en het feit dat ik hem dan niet afdoende kan inpakken en glasschade kan voorkomen. Ophalen kan op afspraak in Rosmalen.
Foto's maken onderdeel uit van de beschrijving. Extra foto's kunnen op uw verzoek altijd worden toegezonden. Indien gewenst kan er worden verzonden, maar altijd op kosten en risico van de koper. Wanneer verzendkosten hoger zijn dan tijdens het maken van de advertentie is ingeschat, worden de hogere verzendkosten van de verzendmaatschappij gerekend. Ik zal mijn uiterste best doen deugdelijk te verpakken.
Zeer Goed
koeriersdienst