Hendrik Weegewijs - heide landschap. - Verkocht

Hendrik Weegewijs - heide landschap. kopen? Bied vanaf 130!

Hendrik Weegewijs - heide landschap. kopen? Bied vanaf 130!Hendrik Weegewijs - heide landschap. kopen? Bied vanaf 130!Hendrik Weegewijs - heide landschap. kopen? Bied vanaf 130!Hendrik Weegewijs - heide landschap. kopen? Bied vanaf 130!Hendrik Weegewijs - heide landschap. kopen? Bied vanaf 130!Hendrik Weegewijs - heide landschap. kopen? Bied vanaf 130!
  • Hendrik Weegewijs (1875-1964)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1930
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst48 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Heide landschap,met vrouw en kind?  waarschijnlijk omgeving Laren waar hij vaak werkte.  Het doek is in goede staat, houten  lijst heeft enkele gebreken. Gesigneerd l.o.
Geen restauraties of andere gebreken.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zegge, Nederland

Hendrik Weegewijs (1875-1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  loeluik
4 verkochte items
58 cm
48 cm
46 cm
35 cm

ObjectlocatieZegge,  Nederland
Starttijd18-7-2019 om 11:35
Eindtijd1-8-2019 om 20:50