Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 1987 |
Techniek | 3D Multiples & Objecten |
Afmetingen | 32 x 17 x 13 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig object/vaas van HENK JURRIAANS, een waar collector's item
Hoogte 32 cm.
In het hart van het object bevindt zich een ongeopende fles wijn
Het object is gesigneerd en is in prima conditie
Ontwerper kunstenaar Henk Jurriaans (1940-2005), Nederlandse kunstenaar en psycholoog echtgenoot van Marthe Roling
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 11-8-2021 om 12:09 |
Eindtijd | 18-9-2021 om 20:50 |