Henk Poeder - Dassen - Verkocht

Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!

Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!Henk Poeder - Dassen kopen? Bied vanaf 50!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerkSchilderij
DragerHardboard
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst17 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk werkje van h poeder dassen in  de sneeuw
Door h poeder gemaakt
Binnen Nederland € 11,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  hpoeder
83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
22 cm
17 cm
18 cm
13 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEde,  Nederland
Starttijd25-12-2020 om 10:55
Eindtijd1-1-2021 om 22:28