Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Hardboard |
Stijl | Surrealistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 13 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 17 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||||
Transport | |||||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ede, België | ||||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||||||||||
Objectlocatie | Ede, België |
Starttijd | 18-4-2024 om 7:29 |
Eindtijd | 27-4-2024 om 21:20 |