Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm

Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!
Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!Henk Schiffmacher - Gesigneerde foto op dibond “Bloemstilleven” + gesigneerd boek – 60 x 40 cm kopen? Bied vanaf 300!
  • Henk Schiffmacher (1952)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstDibond
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1 van 1
  • Een foto (60 x 40 cm), éénmalig afgedrukt op dibond, van de Nederlandse tattoo-kunstenaar, fotograaf en schilder Henk Schiffmacher (1952).
    -Herkomst: Uit de collectie foto’s voor de expositie in het Bonnefanten Pinkpop-up museum op het Pinkpop festival in Landgraaf in 2017. De aanleiding om Schiffmachers foto’s in het Bonnefanten Pinkpop-up museum te tonen was het uitgeven in 2016 van het fotoboek “Henk Schiffmacher, Photographer”, met daarin een selectie van zijn fotografie uit de periode 1970-1985. Hij maakte deze foto’s tijdens zijn reizen in o.a. Las Vegas, Los Angeles, Tokyo, Mumbai, Manilla, San Francisco en Kuala Lumpur. De foto’s zijn voor deze expositie éénmalig afgedrukt op dibond.
    Het gesigneerde fotoboek behoort ook tot dit kavel.
    -De foto is gesigneerd met zwarte stift op de achterkant.
    -Afmetingen foto: 60 x 40 cm.
    -Conditie: De foto is in zeer goede staat. Het boek is in nieuwstaat.
    Zie ook de foto’s.
    De foto kan zo aan de muur.

    Fotoboek “Henk Schiffmacher, Photographer”:
    Uitgever: GUP Magazine
    ISBN: 9789082483314
    Bindwijze: Hardcover
    Afmetingen: 25,1 x 31,8 x 2,8 cm
    Gewicht: 1748 gram
    Aantal Pagina's: 240

    (Wij bieden nog een foto van Henk Schiffmacher ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

    Informatie over de kunstenaar:
    Henk Schiffmacher (Harderwijk, 22 maart 1952) - tatoeëerder, schrijver, kunstschilder en fotograaf , komt uit een katholieke slagersfamilie. Van jongs af aan had hij een voorliefde voor tekenen en verzamelen. Voor school had hij weinig belangstelling. Hij wilde schilder worden. Zijn eerste schetsen en tekeningen vonden hun weg naar de huizen en slaapkamers van ooms en tantes en hij won jaarlijkse tekenwedstrijden. Zijn artistieke ambitie leidde begin jaren zeventig tot een korte periode aan de Reclame School REX aan het Frederiksplein in Amsterdam.
    Midden jaren zeventig werkte Henk Schiffmacher bij De Bijenkorf, op de reclameafdeling die de beroemde etalages verzorgde. Na een opleiding als reclameschilder ging hij ook fotograferen. Tussen de middag liep hij vaak even langs in de zaak van Tattoo Peter in de Sint Olofssteeg, waar zijn fascinatie voor tatoeëren ontstond. Tijdens zijn wereldreizen verzamelde hij allerlei spullen die met de geschiedenis van de tatoeage te maken hadden.
    Henk Schiffmacher heeft onder andere de volgende mensen getatoeëerd: De leden van de Red Hot Chili Peppers - De leden van Pearl Jam - Kurt Cobain - Barry Hay - Willy DeVille - Herman Brood en Xandra Jansen - Anouk - Robbie Williams - Lady Gaga. Op 5 november 2011 opende het Amsterdam Tattoo Museum, het grootste tattoo museum ter wereld en is gewijd aan de moeder aller kunsten: de tatoeage. Aan de basis staat de unieke verzameling die Schiffmacher in meer dan dertig jaar bijeen heeft gebracht. De collectie bestaat uit honderden tattoo machines en handwerktuigen, ontelbare foto’s, flash (tatoeage voorbeelden), schilderijen, tekeningen, beelden en zelfs stukken getatoeëerde huid.
    (bron: Wikipedia)

    -De foto en het boek kunnen afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.
    -De foto en het boek kunnen aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Frankrijk en Duitsland: 20,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De foto is in zeer goede staat. Het boek is in nieuwstaat.
    Zie ook de foto’s.
    De foto kan zo aan de muur.

Henk Schiffmacher (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2975 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
40 cm
60 cm
Starttijd:24-01-2023 om 16:47
Eindtijd:06-02-2023 om 20:48
Openingsbod € 300
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingWereldwijd