Henk van der Haar - litho, Opgedragen aan Jovani K - Verkocht

Henk van der Haar - litho, Opgedragen aan Jovani K kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Henk van der Haar (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15.4 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Henk van der Haar, litho uit 1974.
Dingen aan Jovani K. opgedragen (in spiegel schrift)
beeldformaat 15.4 x 18 cm.
De litho is in goede conditie
Binnen Nederland € 10,00

Henk van der Haar (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  iledere
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
18 cm
15.4 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd17-2-2021 om 15:34
Eindtijd7-4-2021 om 10:26