Henk Vierveijzer - Zeefdruk, Hurray - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Henk Vierveijzer - Zeefdruk, Hurray - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Henk Vierveijzer - Zeefdruk, Hurray - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Henk Vierveijzer - Zeefdruk, Hurray - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Henk Vierveijzer - Zeefdruk, Hurray - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
  • Henk Vierveijzer (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 85 cm (h x b)
Incl. lijst113 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/100
Grote zeefdruk van Henk Vierveijzer.

Dit item wordt geveild in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden via het account KVcollecties (via de ontzamelservice van Business Art Service), gelden de volgende voorwaarden:

Oplage: Het oplagenummer op de foto kan afwijken van het hierboven genoemde oplagenummer. Als wij meerdere exemplaren hebben in gelijke conditie, maken wij niet voor elk blad een nieuwe foto.

Bezichtigen: De aankoop valt onder de aankoopgarantie van Kunstveiling. Wilt u toch een werk bezichtigen voordat u een bod uitbrengt, dan is dat mogelijk op afspraak op de vestiging van Business Art Service in Utrecht. Neemt u hiervoor contact met ons op.

Volgrecht: Voor werken met een totale prijs (inclusief veilingkosten maar exclusief BTW) boven de 3000,- euro, is het wettelijk Volgrecht van maximaal 4% van toepassing. Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Business Art Service zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

Voor internationale kopers: Dit item wordt aangeboden door Business Art Service. Indien u het item wint, ontvangt u een Nederlandse aankoopfactuur.

Er is golving zichtbaar in het papier. De zeefdruk moet eventueel opnieuw in de lijst geplaats worden.

Henk Vierveijzer (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  KVcollecties
2481 verkochte items
Alle items van deze verkoper (422)
113 cm
113 cm
85 cm
80 cm