Henny van Leeuwen olieverf - Verkocht

Henny van Leeuwen olieverf kopen? Bied vanaf 1!
Henny van Leeuwen olieverf kopen? Bied vanaf 1!Henny van Leeuwen olieverf kopen? Bied vanaf 1!
  • Henny van Leeuwen (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Henny van Leeuwen

Techniek: Olieverf op linnen opgespannen op spieraam

gesigneerd en genummerd op de achterkant

oplage: 40 ex nr.35/40

geschilderde editie voor de vrienden van museum in Schioedam

1995

45 x 30 x 3 cm

in prima staat

Henny van Leeuwen (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Renee
FA. (51 )

2789 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:17-08-2013 om 15:09
Eindtijd:24-08-2013 om 15:09
Biedingen (3)
6452
24 aug. / 09:25
€ 15
TWL
19 aug. / 20:04
€ 5
171
17 aug. / 18:08
€ 1