Henny van Leeuwen - Henny van Leeuwen olieverf - Verkocht

Henny van Leeuwen olieverf kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Henny van Leeuwen olieverf kopen? Bied vanaf 1!Henny van Leeuwen olieverf kopen? Bied vanaf 1!
  • Henny van Leeuwen (1957)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Henny van Leeuwen

Techniek: Olieverf op linnen opgespannen op spieraam

gesigneerd en genummerd op de achterkant

oplage: 40 ex nr.35/40

geschilderde editie voor de vrienden van museum in Schioedam

1995

45 x 30 x 3 cm

in prima staat

Henny van Leeuwen (1957)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)