Henri Amédée-Wetter - DE BAADSTERS "BAIGNEUSES" - Verkocht

Henri Amédée-Wetter - DE BAADSTERS "BAIGNEUSES" kopen? Bied vanaf 35!
Henri Amédée-Wetter - DE BAADSTERS "BAIGNEUSES" kopen? Bied vanaf 35!Henri Amédée-Wetter - DE BAADSTERS "BAIGNEUSES" kopen? Bied vanaf 35!Henri Amédée-Wetter - DE BAADSTERS "BAIGNEUSES" kopen? Bied vanaf 35!Henri Amédée-Wetter - DE BAADSTERS "BAIGNEUSES" kopen? Bied vanaf 35!
  • Henri Amédée-Wetter (1869-1928)
TypePrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
itemOptions.undefined.label30
Leuk houtsnede van Henri Amédée-Wetter.
De houtsnede is genummerd 6/30.
In potlood ondertekend.

Henri Amédée-Wetter  Frans schilder graficus en illustrator.

papier is licht verkleurd. een enkel bruin spotje buiten de afbeelding.

Henri Amédée-Wetter (1869-1928)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  etsje
FA. (1)

19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
25 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2021 om 10:40
Eindtijd:12-12-2021 om 18:35
Georgevandervlugt
12 dec. / 18:33
€ 50