Olieverf op board van Henri Carl Mac Lean (1898 Rotterdam-1972 Rotterdam) in zeer goede staat. Het werk is te dateren rond 1960. Links onder gesigneerd H.C. Mac Lean. Niet gedateerd. Sticker van lijstenmakerij/kunsthandel C.D. van de Geer, Den Haag.
Zeer Goed
De algehele conditie van het werk zelf is goed. Geen craquelé of verf die losgelaten is. Geen retouches en geen beschadigen. Aan de lijst zijn wel enkele beschadigingen (zie foto's)
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,45
Naar België
€ 22,00
€ 22,00
Europese Unie
€ 22,00