Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1932 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Drager | Karton |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De pentekening van 46X64 cm is in goede staat, er zijn een paar kleine licht vlekjes links onder en een klein scheurtje van het papier rechtsonder in de hoek. Het is prachtig getekend. Het papier is geplakt op karton. De inkt tekening is duidelijk een origineel en de boom links lijkt met penseel gemaakt, verder wat lichte potloodtekening zichtbaar bijvoorbeeld bij het dak van het huis, duidelijk een origineel werk. De tekening is niet ingelijst (was dat wel in zware houten lijst met dikke glasplaat). Henri heeft het zeer duidelijk gesigneerd met v.d. Waals en daaronder Nuenen '32. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Groningen, Nederland |
Starttijd | 15-4-2024 om 11:18 |
Eindtijd | 28-4-2024 om 19:09 |