Mooi stilleven gesigneerd H.J. v. Lent-Gort (Tiel, 1890 - Haren (Gr.) 1977) rechtsonder gesigneerd
zij maakte: - grafiek: houtgravure - schilderijen/tekeningen: materiaal: aquarel; olieverf onderwerpen: bloemen; landschap; naakt; poezen; portret; reisschetsen; stillevens; straatbeelden Lid van: Kunstenaarsvereniging Jeroen Bosch Pulchri Studio (Den Haag) (bron: Pieter Scheen en RKD)
Dit stilleven is eenvoudig maar goed getroffen qua sfeer. In de originele lijst.
de foto's maken deel uit van de beschrijving. kavel wordt aangetekend verzonden
Goed
lijst en schilderij zijn gaaf en zonder beschadigingen
Tot 5 kg.
€ 9,95