Herman Brood - Arena - Verkocht

Herman Brood - Arena kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagegelimiteerd

Hand Gesigneerde gelimiteerde zeefdruk van Herman Brood in nieuwstaat. Deze zeefdruk komt uit de privé collectie van Marcel Brood.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen (nh), Nederland

ObjectlocatieBergen (NH),  Nederland
Starttijd11-12-2019 om 10:22
Eindtijd17-12-2019 om 20:12
Biedingen (3)