Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Offset |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Bekende prent van Herman Brood uit de popserie (1993). Offset druk op papier, in de druk gesigneerd, getiteld en gedateerd. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 60cm x 50cm (blad), 48cm x 45cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-12-2022 om 16:37 |
Eindtijd | 9-2-2023 om 16:29 |