Herman Brood - Cellospeler - Verkocht

Herman Brood - Cellospeler kopen? Bied vanaf 295!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Groot formaat zeefdruk in goede staat. Wordt geleverd met certificaat van echtheid.

Heyster'Art verzendt alleen aangetekend. Dit uit veiligheidsoverwegingen. Daarom zijn de verzendkosten iets hoger dan verder in deze site voor niet-aangetekend staat genoemd. Naar Nederland verzenden kost € 12,50 en naar België € 20.-
Deze zeefdruk is aflopend gedrukt en bevat dus geen witrand.

bewaard in ladenkast

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (91)
Geplaatst door  estaire

28 verkochte items
65 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-07-2020 om 19:09
Eindtijd:19-12-2020 om 20:51
rikduyck
19 dec. / 17:58
€ 250