Herman Brood - Cellospeler - Verkocht

Herman Brood - Cellospeler kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Groot formaat zeefdruk in goede staat. Wordt geleverd met certificaat van echtheid.

Heyster'Art verzendt alleen aangetekend. Dit uit veiligheidsoverwegingen. Daarom zijn de verzendkosten iets hoger dan verder in deze site voor niet-aangetekend staat genoemd. Naar Nederland verzenden kost € 12,50 en naar België € 20.-
Deze zeefdruk is aflopend gedrukt en bevat dus geen witrand.
bewaard in ladenkast
Binnen Nederland € 11,00